Aktuálna ponuka práce eye

Technický špecialista s poľským jazykom

Pozícia: -> Administratívny pracovník-> Recepčný -> Operátor call centra

Lokalita: -> Okres Bratislava -> Bratislava -> Trnavský kraj

Dátum: 06.07.2020

Plat: od 1300 btt EUR/mesiac

Popis:

  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

    Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:

    • využite svoje skúsenosti z technickej oblasti a spojíte ich s business svetom

    • môžete naďalej využívať či neustále zdokonaľovať poľský jazyk

    • stanete sa súčasťou stabilnej a úspešnej značky, ktorá je známa po celom svete a ponúka svojim zamestnancom kariérny rast

    Čo Vás na pozícii čaká a neminie?

    • aktívna komunikácia v poľskom jazyku- zabezpečíte komunikáciu v danej krajine ako s klientom, tak aj so servisom

    • odsúhlasovanie jednotlivých opráv či priamo vyhodnocovanie ich potreby

    • dohľad nad servismi, či inými partnermi pri plnení opráv- či všetko prebieha tak ako má, bez úkonov navyše

    • business podpora spoločnosti- kontrola faktúr, správnosť údajov v internom systéme

    • získate príležitosť naďalej využívať či zdokonaľovať aj anglický jazyk, nakoľko je to korporátny jazyk spoločnosti

Termín nástupu:

  • ASAP/dohodou

Vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou

Druh pracovného pomeru:

  • Trvalý pracovný pomer

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Požiadavky:

  • Čo na tejto pozícii potrebujete?

    • podmienkou je aktívny poľský jazyk- B2+/C1, ktorý budete denno-denne využívať v rámci komunikácie (ústnej aj písomnej)

    • mierne pokročilý anglický jazyk - B1/ B2, ktorý je korporátnym jazykom jazykom spoločnosti a využijete ho aj pri práci s interným systémom

    • skúsenosť na obdobnej pozícii, pričom technické zameranie nie je podmienkou- ideálne ako zákaznícka podpora, call centrum či klientský pracovník

    • určite využijete schopnosť rýchlo sa učiť, nakoľko Vás zaučia aj do interného systému

Výhody:

  • • vzdelávacie a rozvojové programy

    • motivačné finančné ohodnotenie

    • priestor pre kariérny rast

    • možnosť sebarealizácie v medzinárodnom prostredí

Jazykové požiadavky:

  • Anglický jazyk - mierne pokročilý
  • Poľský jazyk - aktívne

Informácie o zamestnávateľovi:

  • Stručná charakteristika spoločnosti

    PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

    Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 15 rokov.

    Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

    Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

    Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese klient@aujob.sk. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

    Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

    Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt:

  • klient@aujob.sk
klient@aujob.sk

Informácie o klientovi:

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja a sprostredkovania služieb.