Aktuálna ponuka práce eye

Sales Back Office Asistent/ka s aktívnym využívaním Nemeckého a Anglického jazyka

Pozícia: -> Administratíva

Lokalita: -> Bratislava

Dátum: 02.03.2020

Plat: od 1000 € brutto - finálna mzda prispôsobená skúse

Popis:

  • Náplňou práce je -

    Príprava cenových ponúk pre zákazníkov
    Prijímanie objednávok, sledovanie stavu objednávok v oblasti stavebníctva, geotechniky, enviromentálnych riešení
    Komunikácia so zákazníkom, spracovávanie zákazníckych požiadaviek
    Práca so systémom SAP
    Správa CRM systému
    Spolupráca s ostatnými oddeleniami firmy

Vzdelanie:

Druh pracovného pomeru:

  • Trvalý pracovný pomer

Požiadavky:

  • -aktívna znalosť nemeckého, anglického jazyka (úroveň B2)

    -MS Office - pokročilý

    -skúsenosť s prácou v systéme SAP výhodou

    -komunikatívnosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie

    -technické vzdelanie výhodou

Výhody:

  • -benefity: 13 plat

    -bríspevky zo sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia

    -príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Informácie o zamestnávateľovi:

  • Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť

Kontakt:

  • frederika.kocisova@manpower.sk
frederika.kocisova@manpower.sk