Aktuálna ponuka práce eye

Project Support (projektový špecialista s aktívnou angličtinou)

Pozícia: -> Administratíva-> Informačné technológie-> IT konzultanat-> Projektant IS/IT-> IT analytik

Lokalita: -> Bratislavský kraj -> Levice

Dátum: 09.10.2019

Plat: od 1600 € brutto

Popis:

  • Máš rád výzvy, chceš kariérne rásť a máš technické vzdelanie alebo prax? A máš aj aktívnu angličtinu? Potom ťa hneď berieme!

    Tvojou náplňou práce bude:
    *ponúkať produkty spoločnosti sesterským spoločnostiam (interní zákazníci)
    *zhodnotenie technických a celkových možností realizácie požiadaviek zákazníkov v spolupráci s kolegami z iných oddelení
    *zadefinovanie dokumentácie v spolupráci s technickým oddelením, aby zvýšila efektivitu a rýchlosť reakcie na požiadavku zákazníka
    *pomoc pri vyhľadávaní a hodnotení lokálnych a alternatívnych dodávateľov
    *dodržiavanie cenovej politiky pri tvorbe ponúk
    * koordinácia tímu ako zástupca oddelenia v komunikácií so zahraničným manažérom
    *úzka spolupráca s technickými oddeleniami a R&D

Vzdelanie:

Druh pracovného pomeru:

  • Trvalý pracovný pomer

Miesto výkonu práce

  • Levice

Požiadavky:

  • Osobnostné predpoklady a zručnosti

    *SŠ/VŠ vzdelanie- technický background
    *alebo aspoň 2 roky pracovných skúseností na podobnej pozícií/s technickým zameraním
    *dobré organizačné a komunikačné schopnosti
    *anglický jazyk úroveň B2
    *nemecký jazyk výhodou

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    technické výhodou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Výhody:

  • Zamestnanecké výhody, benefity

    *stabilný zamestnávateľ s rodinnou atmosférou na pracovisku
    *flexibilný pracovný čas
    *služobný telefón a notebook
    *príspevok na DDS
    *príspevok na cestovanie, pri životných jubileách (svadba, narodenie dieťaťa a pod.)
    *teambuildingy, firemné chaty, vianočný večierok, mikuláš pre deti
    *ovocný balíček imunity
    *sociálny fond (príspevok na saunu, masáže, fitness centrá)

Informácie o zamestnávateľovi:

  • Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť

Kontakt:

  • natalia.kleinova@manpower.sk
natalia.kleinova@manpower.sk