Aktuálna ponuka práce eye

Operátor výroby - stabilné zamestnanie v Nitre s dopravou zdarma!

Pozícia: Operátor výroby

Lokalita: -> Okres Nové Zámky

Dátum: 23.03.2021

Plat: 750 - 950 EUR

Popis:

  • Hľadáme šikovných ľudí na montážne práce a obsluhu lisovacieho stroja v automobilovom priemysle.

    Vašou náplňou práce bude:
    - odoberanie komponentov z pásu
    - balenie výrobkov do krabíc
    - montáž plastových komponentov
    - optická kontrola
    - práca v stoji na 3 zmeny

Druh pracovného pomeru:

  • Trvalý pracovný pomer

Miesto výkonu práce

  • Nové Zámky

Požiadavky:

  • Práca je vhodná pre všetkých, ktorí chcú dobre zarobiť a sú ochotní pracovať na tri zmeny. Nie je potrebná prax, na všetko Vás zaučíme.

    Viac info Vám radi poskytneme na čísle 0910 744 004

Výhody:

  • Zabezpečujeme dopravu ZDARMA z Nových Zámkov.

    - dochádzkový bonus 50 €

    - štvrťročný bonus 150 €

    - bonus za splnenie normy 20 - 50 €

    - stravné lístky v hodnote 4 €

    - práca v čistom prostredí

Informácie o zamestnávateľovi:

  • Sme spoločnosť, ktorú vedie inštinkt, inšpiruje inovácia a talent. Naša spoločnosť je popredný dodávateľ personálnych služieb v oblasti náboru zamestnancov, riadenia talentov a HR oblasti, Talent Manažmentu, s viac ako 30 ročnými skúsenosťami. Sme jednou z najväčších európskych nezávislých spoločností, s 35 pobočkami v 6 európskych krajinách -  v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Severnom Írsku, Írsku a na Slovensku - a špecializujeme sa vo viac ako 30 oblastiach. Len v minulom roku umiestnilo našich 500 zamestnancov viac ako 5500 kandidátov na trvalý pracovný pomer a sprostredkovali sme dočasné pridelenie pre viac ako 18 000 ľudí.

Kontakt:

  • nitra@grafton.sk