Aktuálna ponuka práce eye

Letecký klampiar BA

Pozícia: -> Obrábač kovov -> Nástrojár -> Zvárač -> Zámočník-> Výroba a priemysel

Lokalita: -> Bratislava

Dátum: 18.02.2020

Plat: 1317

Popis:

  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    Na tejto pozícii sa bude od teba vyžadovať manuálna zručnosť s klampiarskou prácou.

    Táto práca si vyžaduje zručnosť, manuálne skúsenosti ideálne s klampiarskou prácou a rovnako ochotu učiť sa novým veciam.

    Denne budeš vykonávať klampiarske práce (demontáž časti lietadla a následná oprava v dielni podľa manuálu, ktorú budeš následne zaznamenávať do leteckého softwaru AMOS), oprava sedačiek a iné zaujímavé činnosti

Vzdelanie:

Druh pracovného pomeru:

  • Trvalý pracovný pomer

Požiadavky:

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Vzdelanie v odbore

    klampiar

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

    Počet rokov praxe

    1

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    Práca na zmeny - 7:00 do 17:30
    BEZÚHONNOSŤ
    AJ na komunikatívnej úrovni (B1,B2)
    Manuálna zručnosť a technický talent

Výhody:

  • Zamestnanecké výhody, benefity

    Garantované zvýšenie platu po 1. roku, po 2. roku a po 5. roku od vzniku pracovného pomeru
    Zamestnanecké zvýhodnené letenky cez spoločnosť Austrian Airlines
    Finančný príspevok na výuku anglického alebo nemeckého jazyka
    Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
    Príspevok na jazykové vzdelanie

Informácie o zamestnávateľovi:

  • Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť

Kontakt:

  • matus.teren@manpower.sk
matus.teren@manpower.sk