Aktuálna ponuka práce eye

Hlavný účtovník

Pozícia: -> Administratíva

Lokalita: -> Bratislava

Dátum: 18.02.2020

Plat: 2000

Popis:

  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    * Zabezpečenie, aby boli mesačné finančné výkazy spoločnosti pripravené v súlade so zásadami a smernicami spoločnosti, IFRS a požiadavkami na vykazovanie podľa miestnych GAAP

    * Spracovávanie celého spektra finančného a nákladového účtovníctva, napr. AR, AP, GL, IC

    * Zodpovednosť za správu hotovosti a včasných platieb

    * Zabezpečenie, aby rozdelenie nákladov medzi spoločnosťami bolo v súlade s dohodami o riadení a politikou transferového oceňovania

    * Koordinovanie auditových skupín a štatutárne audity s audítormi

    * Analyzovanie zložitej účtovnej transakcie a skúmanie účtovných dopadov

    * Kontrola mesačných / štvrťročných / ročných vyrovnaní účtov s cieľom zabezpečiť súlad s IFRS a skupinovými zásadami

    * Zabezpečenie, aby účtovné oddelenie bolo vyškolené na plnenie cieľov a zodpovedností

    * Zabezpečenie neustáleho zlepšovania procesov

    * Koordinácia s miestnymi orgánmi

Vzdelanie:

Druh pracovného pomeru:

  • Trvalý pracovný pomer

Požiadavky:

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    Účtovníctvo

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Ostatné znalosti

    Podvojné účtovníctvo - pokročilý
    Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
    Mzdové účtovníctvo - pokročilý

    Počet rokov praxe

    3

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    Znalosť vedenia komplexného účtovníctva.

Výhody:

  • Benefity budú predstavené na osobnom pohovore.

Informácie o zamestnávateľovi:

  • Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť

Kontakt:

  • matus.teren@manpower.sk
matus.teren@manpower.sk