Časté otázky eye

Ako zistím, že moja žiadosť o zamestnanie bola doručená?

Náš systém vám automaticky pošle potvrdzujúci e-mail, reakcie na pracovnú pozíciu, na email ktorý ste zadali v reakčnom formulári.

 

Kde nájdem zoznam aktuálnych pracovných ponúk?

Aktuálne obsadzované pracovné pozície nájdete na našej webovej stránke https://www.pozripracu.sk/praca

 

Do akého termínu je možné reagovať na pracovnú ponuku a zaslať životopis?

Životopis je možné zaslať dokedy sa ponuka zobrazuje u nás na stránke. V prípade, ak sa ponuka už nezobrazuje daná spoločnosť našla vhodného kandidáta.

 

Zabudol som heslo. Kde si ho viem obnoviť?

Ak si zabudol prihlasovacie údaje, môžete si ich nanovo vygenerovať. Na prihlasovacej stránke  https://www.pozripracu.sk/klient/password vpíš do poľa svoj email  následne klikni ,, Obnoviť heslo“ Následne na zadaný email ti príde heslo cez ktoré sa vieš prihlásiť do svojho konta.

 

Nechcem dostávať email s ponukami práce. Ako sa odhlásim z odberu?

Ak nechceš už dostávať pracovné ponuky na svoj email, tak sa prihlás do svojej emailovej schránky vyhľadaj si email od nás - pracovné ponuky ktoré by ťa mohli zaujímať, prejdi na koniec emailu a tam klikni na Odhlásiť. Následne ťa to presmeruje k nám na stránku a tam len klikneš na tlačidlo Odhlásiť z odberu. Ponuky ti už od nás nebudú posielané. 

PozriPracu.sk / Miesto, kde si najjednoduchšie nájdete prácu PozriPracu.sk / Miesto, kde si najjednoduchšie nájdete prácu