Články eye

Ako získať príjem navyše?
Autor: Dana Kontuľová

Ako získať príjem navyše?

 

 

Viacerí z nás museli svoje obchody zatvoriť, alebo iba jednoducho ostať doma so svojimi malými ratolesťami. Stali sa z nás učitelia, vychovávatelia, ibaže účty sa sami nezaplatia. Rapídne sa vám znížil príjem? Nezúfajte máme pre vás pár tipov ako si privyrobiť priamo z domu.

Maj svoj vlastný ateliér

Ste maliar, alebo sochár? V tom prípade ste možno našli niečo, čo ste hľadali. Práca, je zameraná na tvorbu umeleckých predmetov, cez voľnú umeleckú činnosť. Pýtate sa, čo ak som sa tomuto do teraz venoval, iba vo svojom voľnom čase? Nie je to problém. Na túto prácu nie je vyžadovaná žiadna umelecká škola, či titul. Stačí správne zanietenie a kreatívna dušička..  Môžete tvoriť v pohodlí svojho domova. Jedná sa o ponuku predaja umeleckých diel. Finančné ohodnotenie je možné i do výšky 790 Eur.

Online obchod

Hľadáš si brigádu, lebo doma už zomieraš od nudy? Vyznáš sa v kozmetike a máš rada výzvy?  Neváhaj a pridaj sa do tímu rôznych značiek. Výber je len na tebe - Oriflame, Avon, MARY KAY, Nu Skin a mnoho iných

 Zaregistruj sa a využi možnosť mať svoj vlastný online obchod a spokojných zákazníkov. Všetko potrebné sa dozvieš a dočítaš pri registrácii. Navyše na teba čaká množstvo výhod. Nástup je možný okamžite, takže už stačí len pár klikov a máš to. Z pohodlia domova môžeš rozbehnúť svoj vlastný biznis, po celom Slovensku. Peňažné ohodnotenie bude závisieť od tvojej šikovnosti Registrovať sa môžeš na stránkach danej značky.

Administratívne činnosti

Si zbehlý/zbehlá v práci s počítačom? Mám tu pre teba ďalšiu pohodovú prácu, pri ktorej nemusíš opustiť svoj domov. O čo ide?

O administratívne činnosti ako zaznamenávanie údajov, popisovanie tovaru, e- mailová komunikácia, komunikácia so zákazníkmi. Propagácia tovaru, či sledovanie internetových stránok. Žiadne telefonovanie a vnucovanie sa možným zákazníkom. Vyžaduje sa pripojenie k internetu, vlastný notebook, alebo tablet. Tak ako je to tebe pohodlné. Ovládanie základných  programov  na počítači, ochota a príjemné vystupovanie. Nástup podľa dohody. Výška zárobku závisí od tvojho výkonu, priemerne 500 Eur mesačne.

Prenajmi to

Máte doma veci, ktoré už nepoužívate? Dajte im druhú šancu. Prenajmite ich a nemusí isť o byt, izbu, či auto. Záhrada je teraz v kurze, najme pre ľudí z panelákov, ktorí v tejto situácii nemôžu len tak ísť do lesa. Garáž, cestovný kufor, štiepačka na drevo, či lešenie. Dnes sa dá zarobiť naozaj na všetkom.

Reklama na auto

Trávite na cestách veľa času? Využite to vo svoj prospech a dohodnite sa s reklamnou agentúrou. Ponúknite im svoje auto ako pohyblivý bilbord. Vaša finančná odmena bude závisieť od reklamnej agentúry, konkrétnej reklamy, či doby jej uplatnia. Vopred si dohodnite presné podmienky, aby vás nič neprekvapilo.

Chatuj

Si komunikatívny a rád tráviš čas s inými ľuďmi? Možno si teraz myslíš, že som sa asi zbláznila, veď v tejto situácii to nie je možné. Rada ťa vyvediem z omylu Staň sa operátorom chatu. Ako operátor textového chatu budeš v anonymite komunikovať s ľuďmi po celom svete. Môžeš pracovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Ak máš viac ako 18 rokov, komunikačné vlastnosti, vlastný lap top a pripojenie na internet spĺňaš všetky požiadavky na túto prácu. Áno čítaš dobre, nepotrebuješ na to, žiadne špeciálne vedomosti a prax. Šancu má naozaj každý. Peniažky môžeš dostávať i v týždenných intervaloch a ich výška bude závisieť od množstva vykonanej práce.

Vyplňuj dotazníky, komentuj a zarábaj.

 Na internete je mnoho firiem a podnikateľov, ktorí sú ochotní zaplatiť za názor či recenziu. Čakajú na teba, len jednoduché úlohy ako komentovanie fotky, či videa. Pripadne si môžeš privyrobiť vyplnením dotazníkov a prieskumov na jednotlivých stránkach a weboch. Je ich naozaj dosť, stačí sa rozhodnúť. 

 

Ak sme Vás inšpirovali tak to sme veľmi radi. O to nám išlo, trošku si pomôcť v tejto neľahkej situácii. Budeme vám držať palce, nech už sa rozhodnete ísť akokoľvek cestou.