Články eye

Netradičné zamestnania

Pamätáte si ešte, keď ste ako deti premýšľali o tom čím by ste chceli byť? Hasič, smetiar, lekárka, učiteľka, predavačka či policajt. Asi toho bolo naozaj dosť. Koľkým z vás sa to naplnilo? Čo keby ste si tú istú otázku položili teraz, ale s tým že môžete snívať o čom kôl vek, úplne bez obmedzení? Bolo by to to isté, alebo niečo špeciálne, úplne netradičné? Čo ak to už existuje, len ste o tom do teraz nevedeli? Prinášame vám zopár naozaj netradičných povolaní

meta 78 x
meta 24. Február 2020

Ako zvýšiť svoj kredit na trh práce

Tvoj životopis má prázdnu kolónku praxe? Tvoje jazykové schopnosti nie sú práve najlepšie? Nezúfaj, máme pre teba pár typov ako si vylepšiť postavenie na trhu práce.

meta 140 x
meta 5. Február 2020

Zamestnania budúcnosti

Svet okolo nás plynie rýchlo, nemôžeme to zastaviť ani poprieť. Ono to tak bolo v podstate vždy, len sme si to až tak neuvedomovali. To čo vidíme a máme teraz, si naši prastarí rodičia nevedeli ani predstaviť. Čo bude s nami o 30 rokov? Ťažko povedať, ale určite to nebude tak ako dnes. Myslím si, že všade naokolo bude ešte viac technológii, ktoré nám budú uľahčovať život.

meta 152 x
meta 28. Január 2020